Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi, bakımı konusunda, bulaşık artıklarından, kalan yemek tortuları zamanla pompada, oluşan katranla alt süzgeçleri, tıkamaktadır bulaşıkların daha temiz çıkabilmesi, için süzgeçleri ayda, bir çamaşır sodası, ile temizlemenizde yarar vardır bulaşık makinenizde kırılan bardak ya da tabak parçalarına dikkat etmenizde fayda var kırık cam parçaları pompa motoruna ve yıkama motoruna kaçıp arızaya sebep verebilmektedir bu duruma özellikle dikkat edilmesi birinci önceliktir.

Ankara’nnn her semtinde marka ve modeli ne olursa olsun Bulaşık Makinelerinin Bakımını, Arıza Tespiti, Onarımı ve Parça Değişimini Garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. İşinde uzman ekibimiz ve en son teknoloji cihazlarımızla Tüm marka model Bulaşık Makineleriniz en ince detayına kadar bakıma alınır ve olası arızaların tamamı tespit edilmiş olur.

Servis Çağrı Merkezimizden bize ulaşarak yaygın servis ağımızdan faydalanabilirsiniz. Orijinal ve Garantili Yedek Parça kullanımı, Yerinde Servis Hizmetimiz ve Kapıda Ödeme Seçeneğimizle, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün teknolojik yenilikleri bünyemize katmaktayız. Her marka bulaşık makinenizin arızalandığında veya bakım zamanı geldiği bizleri arayabilir ve en kaliteli servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Servisine ihtiyacınız olduğu her an bize ulaşabilirsiniz.

Arçelik, Beko, Altus, Ariston, Aeg, Electrolux, Bosch, Siemens, Profilo ve diğer tüm marka ve model bulaşık makineleriniz için destek sunmaktayız.

Adresinize hızlı ve garantili bulaşık makinesi servisi çağırmak için hemen bizi arayın.

Randevu Alın